1920–1989
110
155 %
300 Kč
4 600 Kč
v 9 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Kábrt 86
v 10 ✕ š 5,5 cm
Signatura: UD Kábrt 86
4 x litografie
v 18 ✕ š 9 cm
Signatura: 4 x PD Kábrt
v 8,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Kábrt 82
2 x lept, 3 x ofset B/167/600
v 22 ✕ š 17,5 cm
Signatura: neznačeno
3 x litografie
v 18 ✕ š 9 cm
Signatura: 3 x PD Kábrt (85)
v 14 ✕ š 6,5 cm
Signatura: PD Kábrt 84
10 x různé techniky 160/200
15,5 x 14,5 / 26,5 x 18,5 cm
Signatura: 10 x D různě
v 11,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Kábrt Jos 80
7 x barevný lept, akvatinta 95/100
v 20 ✕ š 16 cm
Signatura: 7 x PD Kábrt 86, na frontispisu J. Kábrt
v 9,5 ✕ š 6,5 cm
Signatura: PD Kábrt
v 10,5 ✕ š 6,5 cm
Signatura: PD Kábrt Jos.