1920–1989
110
155 %
300 Kč
4 600 Kč
sítotisk
22 x 16 cm
Signatura: Kábrt
lept 16/50
15 x 11 cm
Signatura: Kábrt 85
lept 16/50
15 x 11 cm
Signatura: Kábrt 85
sítotisk
22 x 15,5 cm
Signatura: Kábrt 88 v obraze
sítotisk
22 x 15 cm
Signatura: Kábrt 88 v tisku
lept s akvatintou
9,7 x 6,7 cm
Signatura: Kábrt
18,5 x 12,2 cm
Signatura: Kábrt
9 x 8 cm
9 x 8 cm
Signatura: nesignováno
sítotisk
22 x 16 cm
Signatura: Kábrt 88
litografie
18 x 9 cm
Signatura: Kábrt
litografie
18 x 9 cm
Signatura: Kábrt