1920–1989
110
155 %
300 Kč
4 600 Kč
v 7 ✕ š 6,5 cm
Signatura: PD Kábrt Jos 78
kresba tuší, akvarel
v 70 ✕ š 13 cm
Signatura: neznačeno
v 10 ✕ š 3,5 cm
Signatura: PD Kábrt 84
v 10 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Kábrt 84
litografie
v 18 ✕ š 9 cm
Signatura: 3 x PD Kábrt
v 14 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Kábrt Jos. 79
litografie
v 18 ✕ š 9 cm
Signatura: 2 x PD Kábrt
3 x barevná litografie
v 18,5 ✕ š 9 cm
Signatura: 3 x PD Kábrt
lept 13/40
v 11 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Kábrt Jos
v 7 ✕ š 6,5 cm
Signatura: PD Kábrt Jos 78
lept, autorský tisk
v 15,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Kábrt Jos 80
lept 27/100
v 13,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Kábrt Jos 79