1920–1989
110
155 %
300 Kč
4 600 Kč
akvarel, karton
34 x 26 cm (výřez)
Signatura: PD Kábrt Jos. 44
akvarel, karton
34 x 26 cm (výřez)
Signatura: PD Kábrt Jos. 44
22 x 16 cm
Signatura: Kábrt, v tisku Kábrt 88
lept 16/50
15 x 10,5 cm
Signatura: Kábrt 85
10 x 7 cm
Signatura: Kábrt 88
lept 16/50
15 x 10,5 cm
Signatura: Kábrt 85
4 x litografie
18 x 9 cm 4 x
Signatura: 4 x Kábrt
sitotisk
22,5 x 16 cm
Signatura: Kábrt
4 x lept
7,5 x 5,5 / 13 x 7,5 cm
Signatura: 4 x Kábrt
sitotisk
22 x 15,5 cm
Signatura: Kábrt 88 v tisku
suchá jehla 16/50
15 x 11 cm
Signatura: Kábrt 85
10 x 7,5 cm
Signatura: Kábrt 86