1924–2011
132
222 %
3 100 Kč
33 000 Kč
9 x 15 cm
Signatura: Neprakta
16,5 x 13 cm
Signatura: Neprakta v tisku
20 x 9,5 cm
Signatura: Neprakta v tisku
barevná litografie
18,5 x 11 cm
Signatura: Neprakta v tisku
barevná litografie
14,5 x 18,5 cm
Signatura: Neprakta 1773 v tisku
8 x 15 cm
Signatura: Neprakta
12 x 10,5 cm
Signatura: Neprakta
kresba tuší, akvarel
16,5 x 15 cm
Signatura: PD Neprakta
kresba tuší, akvarel
16 x 14 cm
Signatura: PD Neprakta
10,5 x 15 cm
Signatura: Neprakta
10,5 x 15 cm
Signatura: Neprakta
10,5 x 15 cm
Signatura: Neprakta