1924–2011
132
225 %
3 100 Kč
33 000 Kč
v 24,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: neznačeno
29 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš
31 x 17 cm
Signatura: LD Neprakta
29 x 10 cm
Signatura: neznačeno
tisk
12,5 x 10 cm
Signatura: D Neprakta
kresba tuší, akvarel
12 x 17 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, akvarel
10,5 x 13,5 cm
Signatura: na rubu autorské razítko
kresba tuší, akvarel
13 x 16 cm
20 x 8,5 cm
Signatura: neznačeno
11,5 x 12 cm
Signatura: autorské razítko na rubu
10,5 x 15 cm
26,5 x 16 cm
Signatura: UD Nep, autorské razítko na rubu