1924–2011
132
222 %
3 100 Kč
33 000 Kč
18 x 10,5 cm
Signatura: Neprakta
15 x 10,5 cm
Signatura: Neprakta
barevná litografie
14,5 x 18,5 cm
Signatura: Neprakta 1773
barevná litografie
18,5 x 11 cm
Signatura: Neprakta v tisku
barevná litografie
38 x 31,5 cm
Signatura: PD Neprakta 1983
8 x 15 cm
Signatura: Neprakta
kresba tuší, akvarel
30,5 x 29 cm
Signatura: PD Neprakta
13 x 19,5 cm
Signatura: Neprakta v tisku
kresba tuší, akvarel
21 x 17,5 cm
Signatura: PN Neprakta
akvarel, karton
21 x 16,5 cm
Signatura: PN Neprakta
11 x 15,5 cm
Signatura: Neprakta v tisku
14,5 x 10 cm
Signatura: Neprakta v tisku