1924–2011
132
222 %
3 100 Kč
33 000 Kč
v 22,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: neznačeno
v 22,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, akvarel
v 14,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: na rubu autorské razítko Neprakta
kresba tuší, akvarel
v 14,5 ✕ š 16,5 cm
kresba tuší, akvarel
v 23,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Neprakta
19 x kresba
v 15 ✕ š 10 cm
Signatura: 19 x různě
akvarel, tuš
v 24,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš
v 24 ✕ š 17,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, pastelka
v 30 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Neprakta
v 12 ✕ š 17,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš
v 24 ✕ š 17,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš
v 24 ✕ š 17,5 cm
Signatura: neznačeno