1924–2011
132
225 %
3 100 Kč
33 000 Kč
kresba tuší, akvarel
11,5 x 16 cm
Signatura: na rubu razítko Neprakta
17,5 x 14,5 cm
Signatura: PN Neprakta, razítko Neprakta na rubu s č. 2446.
kresba tuší, akvarel
10 x 13,5 cm
Signatura: na rubu razítko Neprakta s č. 2220.
kresba tuší, akvarel
10,5 x 13,5 cm
Signatura: na rubu razítkem Neprakta
kresba tuší, lavírovaná tuš
9 x 19 cm
kresba tuší, lavírovaná tuš
11,5 x 17 cm
Signatura: neznačeno
11,5 x 9 cm
Signatura: Neprakta
12,5 x 10 cm
Signatura: Neprakta
11,5 x 10 cm
Signatura: Neprakta
9,5 x 14 cm
Signatura: Neprakta
9 x 15 cm
Signatura: Neprakta
11,5 x 10 cm
Signatura: Neprakta