1924–2011
132
222 %
3 100 Kč
33 000 Kč
13,5 x 24 cm
16,5 x 14,5 cm
Signatura: nesignováno
kresba tuší, karton
30 x 13 cm
Signatura: nesignováno
tuš, akvarel, karton
23 x 16,5 cm
Signatura: p.f. 1979
tuš, akvarel, karton
23 x 14,5 cm
Signatura: p.f. 1979
serigrafie, autorský tisk
25 x 20 cm
Signatura: Neprakta 1986
tuš, akvarel, karton
18 x 25,5 cm
Signatura: Neprakta
autorský tisk
30 x 25 cm
Signatura: Neprakta 1984
akvarel, tuš, karton
27 x 19,5 cm
Signatura: Neprakta
grafika (autorský tisk)
35 x 50 cm
Signatura: PD Neprakta 1979
tuš, akvarel, papír
13 x 22 cm
Signatura: PD Neprakta
tuš, akvarel, papír
20 x 15,5 cm
Signatura: PN Neprakta