1924–2011
132
225 %
3 100 Kč
33 000 Kč
17,5 x 24 cm
Signatura: autorské razítko na rubu
17 x 19 cm
barevný ofset
14,5 x 10 cm
Signatura: LD Neprakta v tisku
barevný ofset
11 x 15,5 cm
Signatura: PD Neprakta v tisku
barevný ofset
13 x 19 cm
barevný ofset
20 x 9,5 cm
kresba tuší, akvarel
25,5 x 26 cm
Signatura: PD Neprakta
11,5 x 9 cm
Signatura: UD Neprakta
kresba tuší, akvarel, papír, karton
26,5 x 20 cm
Signatura: UD Neprakta 1962
kresba tuší, běloba
20 x 23 cm
Signatura: UD Nep.
kresba tuší, koláž
20 x 23,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, lavírovaná tuš
15,5 x 12 cm
Signatura: na rubu razítko Neprakta s č. 2577.