1924–2011
132
222 %
3 100 Kč
33 000 Kč
tisk
12,5 x 10 cm
Signatura: D Neprakta
kresba tuší, akvarel
12 x 17 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, akvarel
10,5 x 13,5 cm
Signatura: na rubu autorské razítko
kresba tuší, akvarel
13 x 16 cm