111
142 %
13 333 Kč
950 000 Kč
litografie 82/100
70 x 54 cm
Signatura: Jiří Sopko 1994
grafický list 26/100
70 x 54 cm
Signatura: Jiří Sopko 1994
ručně kolorovaný linoryt
20 x 20 cm
Signatura: Sopko
ručně kolorovaný linoryt
20 x 20 cm
Signatura: Sopko
ručně kolorovaný linoryt
20 x 20 cm
Signatura: Sopko
akryl, ruční papír
37,5 x 24,5 cm
Signatura: Sopko 96
akryl, ruční papír
37,5 x 24,5 cm
Signatura: Sopko
akryl, ruční papír
38 x 24,5 cm
Signatura: Sopko 96
akvarel, karton
27 x 29 cm
Signatura: Sopko 99
akvarel, tuš, ruční papír
29 x 42,5 cm
Signatura: Sopko 99
serigrafie 37/90
55 x 38 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 77
akvarel, papír
42 x 58,5 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 90