111
142 %
13 333 Kč
950 000 Kč
2006 - 2007
akryl, plátno
60 x 40 cm
Signatura: na rubu Sopko 06-7
barevná litografie 72/100
70 x 54,5 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 1994
akvarel
39 x 57 cm (výřez)
Signatura: PD Jiří Sopko 89