111
142 %
13 333 Kč
950 000 Kč
akvarel
v 30 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Jií Sopko 89
akvarel
v 31 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 90
olej, prachovka
v 41 ✕ š 56 cm
Signatura: PD Sopko 90
barevný dřevoryt, autorský tisk
v 31,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 78
akryl, plátno
v 65 ✕ š 65 cm
Signatura: na rubu Sopko 2006