111
142 %
13 333 Kč
950 000 Kč
akvarel, ruční papír
28 x 42 cm
Signatura: sign. PD Sopko 95
akvarel, tužka, ruční papír
42 x 59 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 82