111
142 %
13 333 Kč
950 000 Kč
akvarel, ruční papír
21 x 30 cm
Signatura: PD Sopko 88
barevná litografie 27/90
39 x 24 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 1977
akvarel, ruční papír
20,5 x 30 cm
Signatura: PD Sopko 92