111
142 %
13 333 Kč
950 000 Kč
akvarel, kresba tuší
45 x 62,5 cm (list)
Signatura: PD Sopko 78
akvarel, ruční papír
42 x 59 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 82
akvarel, papír
37,5 x 56,5 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 91
akvarel, ruční papír
21 x 30 cm
Signatura: PD Sopko 88
barevná litografie 27/90
39 x 24 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 1977
akvarel, ruční papír
20,5 x 30 cm
Signatura: PD Sopko 92
akvarel, ruční papír
28 x 42 cm
Signatura: sign. PD Sopko 95
akvarel, tužka, ruční papír
42 x 59 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 82
2002
akryl, sololit
30 x 28 cm
Signatura: na rubu Sopko 2002
2006 - 2007
akryl, plátno
60 x 40 cm
Signatura: na rubu Sopko 06-7
barevná litografie 72/100
70 x 54,5 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 1994
akvarel
39 x 57 cm (výřez)
Signatura: PD Jiří Sopko 89