111
142 %
13 333 Kč
950 000 Kč
barevná litografie 11/100
70 x 54,5 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 1994
barevná litografie 72/100
70 x 54,5 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 1994
akvarel, akryl
39 x 57 cm (výřez)
Signatura: PD Jiří Sopko 89
akvarel
28 x 20 cm
Signatura: PD Sopko 17. 3. 78
akryl, ruční papír
29 x 41 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 88
akvarel
20 x 30 cm
Signatura: Sopko 93
akvarel
59 x 42 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 82
dřevoryt 10/70
29,5 x 42 cm
Signatura: Jiří Sopko
38,5 x 29,5
Signatura: Jiří Sopko 80
akvarel
59 x 42 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 82
akryl, plátno
61,5 x 95,5 cm
Signatura: PD Sopko 91
akryl, karton
46 x 59 cm
Signatura: Jiří Sopko 91