111
142 %
13 333 Kč
950 000 Kč
dřevoryt, akvarel 26/100
v 24,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Sopko 1996
dřevoryt, akvarel 24/100
v 24,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Sopko 1996
dřevoryt, akvarel 25/100
v 24,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Sopko 1996
dřevoryt, akvarel 23/100
v 24,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Sopko 1996
barevná litografie 21/100
v 70 ✕ š 54 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 1994