46
125 %
325 000 Kč
950 000 Kč
optický reliéf, asambláž, karton, autorsky adjustov
102 x 102 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 73.
Vyvolávací cena: | 420 000 Kč |
optický reliéf, asambláž, karton, plexi box
50 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku Hilmar Jiří
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
papírový reliéf, dřevěná deska, plexi box
101 x 101 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 1976
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
vrstvený pauzovací papír, lak, plátno, dřevo
50 x 75 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 82.
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
vrstvený pauzovací papír, plátno, dřevo
120 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 79
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
optický reiéf, asambláž, karton, dřevo, sklo
83 x 83 cm
Signatura: sign. na rubu na autorském štítku Hilmar Jiří
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
optický reliéf, tempera, papír
40 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu na autorském štítku Hlimar Jiří
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
papírový reliéf, tempera, plexi box
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 72
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
optický reliéf, papír, karton, plexibox
41 x 41 x 6 cm
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
dřevěný reliéf
58 x 55 x 18 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 91
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
asambláž, tempera, karton, autorské akryl pouzdro
50 x 50 cm
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
papírový reliéf, asambláž, tempera, karton, autorsk
36 x 36 cm
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |