46
125 %
325 000 Kč
950 000 Kč
optický reliéf, asambláž, tempera, karton
140 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku 1970 / Hilmar Jiří
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
optický reliéf, asambláž, tempera, autorsky adjusto
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 70, na štítku Hilmar Jiří
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
kombinovaná technika, plátno, deska
98 x 98 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Hilmar 84
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
optický reliéf, tempera, papír
90 x 83 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Hilmar