46
125 %
325 000 Kč
950 000 Kč
kombinovaná technika, tempera, tužka, papír
72 x 50 cm
Signatura: sign. UD Hilmar Jiří 84
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
prořezávaná koláž, voskový papír, plátno, dřevěná d
120 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 75
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
optický reliéf, asambláž, karton, autorsky adjustov
102 x 102 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 73.
Vyvolávací cena: | 420 000 Kč |
optický reliéf, asambláž, karton, plexi box
50 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku Hilmar Jiří
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |