46
125 %
325 000 Kč
950 000 Kč
asambláž, tempera, karton, autorské akryl pouzdro
50 x 50 cm (na koso)
Signatura: sign. na rubu na autorském štítku Hilmar Jiří
Vyvolávací cena: | 135 000 Kč |
plátno, vrstvený pauzovací papír, dřevo
80 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 77
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
optický reliéf, tempera, papír
40 x 40 cm
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
optický reliéf, asambláž elementů z kartonu
92 x 92 x 9 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku Hilmar Jiří
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |