46
125 %
325 000 Kč
950 000 Kč
lepené dřevo, tmel
v 74 ✕ š 28 cm
Signatura: na rubu Hilmar Jiří 86.
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
dřevěný objekt, barva, plexi box
v 54 ✕ š 20,5 cm
Signatura: na rubu Hilmar Jiří 83.
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
vrstvený pauzovací papír, plátno, deska
v 120 ✕ š 120 cm
Signatura: na rubu Hilmar Jiří 77
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
papírový reliéf, plaxi box
134 x 134 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 72.
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
pauzovací papír na plátně, deska
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 79.
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
provaz, barva, deska
120 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 76. / 1. VI. 76
optický reliéf, asambláž, tempera, karton
140 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku 1970 / Hilmar Jiří
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
optický reliéf, asambláž, tempera, autorsky adjusto
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 70, na štítku Hilmar Jiří
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
kombinovaná technika, plátno, deska
98 x 98 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Hilmar 84
optický reliéf, tempera, papír
90 x 83 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Hilmar
kombinovaná technika, tempera, tužka, papír
72 x 50 cm
Signatura: sign. UD Hilmar Jiří 84
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
prořezávaná koláž, voskový papír, plátno, dřevěná d
120 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 75
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |