46
125 %
325 000 Kč
950 000 Kč
papírový reliéf, dřevěná deska, plexi box
101 x 101 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 1976
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
vrstvený pauzovací papír, lak, plátno, dřevo
50 x 75 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 82.
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |