46
125 %
325 000 Kč
950 000 Kč
plátno, vrstvený pauzovací papír, dřevo
v 120 ✕ š 120 cm
Signatura: na rubu Hilmar Jiří 75.
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
kombinovaná technika, tuš, překládaný ruční papír
v 87,5 ✕ š 56 cm
Signatura: PD Hilmar 89.
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
vrstvený pauzovací papír, plátno, deska
v 120 ✕ š 120 cm
Signatura: na rubu Hilmar Jiří 77
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
optický reliéf, tempera, papír
40 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu na autorském štítku Hilmar Jiří
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
optický reliéf, asambláž elementů z kartonu
92 x 92 x 9 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku Hilmar Jiří
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
reliéf, koláž, perforovaný karton, akrylátové pouzd
70 x 70 (50 x 50) cm
Signatura: sign. na rubu na autorské etiketě Hilmar Jiří
Vyvolávací cena: | 125 000 Kč |
papírový reliéf
104 x 104 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 76
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |