1872–1918
36
130 %
150 000 Kč
1 200 Kč
7 500 000 Kč
kolem 1900
olej, plátno, lepenka
28,5 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD JP
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
kresba tužkou, akvarel
24,5 x 32 cm
Signatura: sign. na rubu pozůstalostním razítkem č. 612
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
1895
uhel, papír (oboustranná kresba)
32 x 30,5 cm
Signatura: značeno vzadu pozůstalostním razítkem s číslicí 463
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
kresba pastelem
62 x 40,5 cm
Signatura: značeno na rubu pozůstalostním razítkem: z pozůstalosti prof. Jana Preislera č. 276
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |