1872–1918
36
130 %
150 000 Kč
1 200 Kč
7 500 000 Kč
kresba, akryl, karton
24,5 x 28 cm
Signatura: sign. PD J. P.
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1905 - 09
olej, plátno, zdobný, stříbrný, řezbovaný rám
24,5 x 26,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |