1872–1918
36
130 %
150 000 Kč
1 200 Kč
7 500 000 Kč
kolem 1899
v 28,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD a na rubu razítko pozůstalosti autora
v 50,5 ✕ š 35 cm
Signatura: PD razítko pozůstalosti autora
olej, plátno
v 141 ✕ š 248,5 cm
olej, plátno
43 x 36 cm
Signatura: na rubu razítko pozůstalosti autora, LD značeno JP
olej, plátno
25,5 x 20 cm (ovál)
ocelorytina
5,5 x 4,5 cm
53 x 38 cm
Signatura: pozůstalostní razítko na rubu
dobový hlubotisk
20,5 x 17 cm
Signatura: P. v obraze
dobový hlubotisk
21 x 16 cm
kresba tužkou, bílá pastelka, papír
22 x 15 cm
Signatura: LD JP.
pastel, tužka, papír
61 x 47 cm
Signatura: PD JP