1872–1918
36
130 %
150 000 Kč
1 200 Kč
7 500 000 Kč
1900
olej, plátno
113 x 71 cm
Signatura: sign. PD J. P.
Vyvolávací cena: | 6 000 000 Kč |
před r. 1900
olej, plátno, lepenka
24,5 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu pozůstalostním razítkem
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |