1872–1918
36
130 %
150 000 Kč
1 200 Kč
7 500 000 Kč
kolem 1916-1917
olej, karton
v 23,5 ✕ š 31 cm
Signatura: LD monogram JP
olej, plátno
v 141 ✕ š 248,5 cm