1872–1918
36
130 %
150 000 Kč
1 200 Kč
7 500 000 Kč
olej, plátno
v 141 ✕ š 248,5 cm
Vyvolávací cena: | 4 800 000 Kč |
1905-1909
olej, plátno na lepence
24,5 x 26,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
barevný pastel
14,5 x 25,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram PJ
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
43 x 36 cm
Signatura: na rubu razítko pozůstalosti autora, LD značeno JP
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
1909
olej, plátno
141 x 248,5/196,5 x 275,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 3 000 000 Kč |
1905 - 1908
olej, lepenka
30 x 23 cm
Signatura: na rubu razítko Z pozůstalosti prof. Jana Preislera č. 92
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1899
kresba, uhel, karton
47,5 x 30 cm
Signatura: sign. PD Preisler 99
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
1900
olej, plátno
113 x 71 cm
Signatura: sign. PD J. P.
Vyvolávací cena: | 6 000 000 Kč |
před r. 1900
olej, plátno, lepenka
24,5 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu pozůstalostním razítkem