1872–1918
36
130 %
150 000 Kč
1 200 Kč
7 500 000 Kč
1899
kresba, uhel, karton
47,5 x 30 cm
Signatura: sign. PD Preisler 99
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
1905 - 1908
olej, lepenka
30 x 23 cm
Signatura: na rubu razítko Z pozůstalosti prof. Jana Preislera č. 92
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |