1872–1918
36
130 %
150 000 Kč
1 200 Kč
7 500 000 Kč
barevný pastel
14,5 x 25,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram PJ
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1905-1909
olej, plátno na lepence
24,5 x 26,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |