1914–1991
79
135 %
31 000 Kč
370 Kč
85 000 Kč
olej, plátno
v 72 ✕ š 54,5 cm
Signatura: PD F. Jiroudek, na rubu F. Jiroudek 1939
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, plátno
v 60 ✕ š 76 cm
Signatura: LD Jiroudek
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |