1914–1991
79
135 %
31 000 Kč
370 Kč
85 000 Kč
34 x 26 cm
Signatura: sign. LD F. Jiroudek
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, plátno
30 x 40 cm
Signatura: sign. LD J., na rubu F. Jiroudek
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |