1914–1991
79
135 %
31 000 Kč
370 Kč
85 000 Kč
olej, plátno
v 45,5 ✕ š 65,5 cm
Signatura: PD F Jiroudek
olej, plátno
v 65 ✕ š 80 cm
Signatura: UD Jiroudek, na rubu F. Jiroudek / 1976
olej, plátno
v 55 ✕ š 80 cm
Signatura: PD Jiroudek 68, na rubu F. Jiroudek 1968
olej, lepenka
v 35,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Jiroudek
olej, lepenka
v 35,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Jiroudek
v 17 ✕ š 21 cm
litografie
v 25,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD Fr. Jiroudek 44
olej, plátno
v 50 ✕ š 65 cm
Signatura: PD Jiroudek
olej, plátno
v 50 ✕ š 65 cm
Signatura: LD Jiroudek
olej, plátno
v 41 ✕ š 51 cm
Signatura: LD Jiroudek 44
olej, plátno
v 49,5 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD Jiroudek
akvarel, karton
40 x 31 cm
Signatura: PD monogram Fr. J. 46, FJ 46