1914–1991
79
135 %
31 000 Kč
370 Kč
85 000 Kč
olej, plátno
45 x 65 cm
Signatura: sign. LD Jiroudek 44.
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
88 x 61 cm
Signatura: sign. LD F. Jiroudek 44
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kolem 1938 - 4
olej, plátno
74 x 53 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |