1914–1991
79
135 %
31 000 Kč
370 Kč
85 000 Kč
olej, plátno
v 55 ✕ š 80 cm
Signatura: PD Jiroudek 68, na rubu F. Jiroudek 1968
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
v 49,5 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD Jiroudek
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
v 65 ✕ š 80 cm
Signatura: UD Jiroudek, na rubu F. Jiroudek / 1976
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
v 81,5 ✕ š 55,5 cm
Signatura: PD F Jiroudek
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |