1914–1991
79
135 %
31 000 Kč
370 Kč
85 000 Kč
olej, plátno
v 58 ✕ š 97 cm
Signatura: PD Jiroudek na rubu F. Jiroudek 1938
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
v 59 ✕ š 70 cm
Signatura: LD Jiroudek 47
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
olej, plátno
v 3,5 ✕ š 55 cm
Signatura: LD Jiroudek 49
Vyvolávací cena: | 33 000 Kč |
olej, plátno
64 x 48 cm
Signatura: sign. LD Jiroudek 44
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1968 - 70
olej, plátno
90 x 55 cm
Signatura: sign. PD Jiroudek
40. léta 20. století
olej, plátno
62 x 56 cm
Signatura: sign. PD Jiroudek
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
1975 - 80
olej, plátno
55 x 110 cm
Signatura: sign. PD Jiroudek
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
olej, plátno
75 x 113 cm
Signatura: sign. LD F. Jiroudek 44
olej, plátno
59 x 70 cm
Signatura: sign. LD Jiroudek 47
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
82 x 114 cm
Signatura: sign. LD Jiroudek
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
34 x 26 cm
Signatura: sign. LD F. Jiroudek
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, plátno
30 x 40 cm
Signatura: sign. LD J., na rubu F. Jiroudek
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |