1914–1991
79
135 %
31 000 Kč
370 Kč
85 000 Kč
olej, plátno
64 x 48 cm
Signatura: sign. LD Jiroudek 44
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1968 - 70
olej, plátno
90 x 55 cm
Signatura: sign. PD Jiroudek
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |