1914–1991
79
135 %
31 000 Kč
370 Kč
85 000 Kč
olej, plátno
48 x 58 cm
Signatura: sign. LD F. Jiroudek
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
40. léta
olej, malířská lepenka
53,5 x 40 cm
Signatura: sign. LD Jiroudek
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |