1914–1991
79
135 %
31 000 Kč
370 Kč
85 000 Kč
olej, plátno
59 x 70 cm
Signatura: sign. LD Jiroudek 47
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
82 x 114 cm
Signatura: sign. LD Jiroudek
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |