103
127 %
1 095 Kč
35 000 Kč
2006
akvarel, kresba tuší, tužka
21,5 x 18,5 cm
Signatura: UN F. Hodonský
2016
barevná litografie 14/40
54 x 70 cm
Signatura: PD Hodonský 2016
2016
barevná litografie 19/30
55,5 x 81 cm
Signatura: PD Hodonský 2016
2003
21 x 9 cm
Signatura: D F. Hodonský
2010
barevná litografie 32/100
37 x 53,5 cm
Signatura: PD Hodonský 2010
2000
akvarel, tuš, pastel
7,5 x 20,5 cm
Signatura: PD Hodonský
2010
barevná litografie 37/100
27 x 44 cm
Signatura: PD Hodonský 2010
2010
barevná litografie 61/100
27 x 44 cm
Signatura: PD Hodonský 2010
barevný dřevoryt 23/30
21 x 10 cm
Signatura: LN F. Hodonský
2018
barevný dřevoryt 3/4
14,5 x 19 cm
Signatura: PD Hodonský 2018
2010
barevná litografie 55/100
37 x 53,5 cm
Signatura: PD Hodonský 2010
2010
barevná litografie 3/100
27 x 44 cm
Signatura: PD Hodonský 2010