103
127 %
1 095 Kč
35 000 Kč
kombinovaná grafická technika 3/5
21 x 20 cm
Signatura: PD Hodonský 84
barevná litografie 20/80
38 x 49 cm
Signatura: PD Hodonský 1998
2002
barevná litografie 34/50
33 x 25 cm
Signatura: PD Hodonský 2002
barevná litografie 20/80
38 x 49 cm
Signatura: PD Hodonský 1998
21 x 20 cm
Signatura: PD Hodonský 84
barevný dřevoryt 32/60
47 x 32 cm
Signatura: PD F. Hodonský 2001
2009 - 2010
olej, plátno
120 x 80 cm
Signatura: PD 2010 Hodonský
2010
barevná litografie 96/100
27 x 44 cm
Signatura: Hodonský 2010
2005
kolorovaná sádrová plastika
v. 31 cm
Signatura: na plintě HF
2010
barevná litografie 100/100
37 x 53,5 cm
Signatura: Hodonský 2010
2010
barevná litografie 98/100
27 x 44 cm
Signatura: Hodonský 2010
2010
barevná litografie 99/100
27 x 44 cm
Signatura: Hodonský 2010