103
127 %
1 095 Kč
35 000 Kč
2004
barevný dřevoryt 45/50
35 x 22 cm
Signatura: Hodonský 2004
2004
barevný dřevoryt 45/50
35 x 22 cm
Signatura: Hodonský 2004
2009
barevná litografie, autorský tisk
28,5 x 22 cm
Signatura: Hodonský 2009
2003
akryl, plátno
25 x 35 cm
Signatura: LD Hodonský 03, Hodonský 003 na rubu
2003
akryl, plátno
25 x 35 cm
Signatura: PD Hodonský 03, Hodonský 2003 na rubu
2007
barevný dřevoryt, autorský tisk
33 x 22 cm
Signatura: Hodonský 2007
barevná litografie 87/100
23,5 x 17 cm
Signatura: Hodonský 1993
2002
33,5 x 25 cm
Signatura: Hodonský 02
2002
barevný dřevoryt 3/150
20,5 x 14 cm
Signatura: Hodonský 02
barevná litografie 87/100
23,5 x 17 cm
Signatura: Hodonský 1993
olej, plátno
50 x 40 cm
Signatura: sign. PD Hodonský 84
litografie 25/80
38 x 48,5 cm
Signatura: Hodonský 1998