103
127 %
1 095 Kč
35 000 Kč
litografie 19/70
47 x 32,5 cm
Signatura: Hodonský 93
29 x 41 cm
Signatura: PD Hodonský 97
2005
kombinovaná grafická technika 5/6
24,5 x 15,5 cm
Signatura: F. H. 2005
barevná litografie 24/80
38 x 49 cm
Signatura: Hodonský 1998
dřevořez 35/60
47 x 32 cm
Signatura: F. Hodonský 2001
litografie 25/80
38 x 49 cm
Signatura: Hodonský 1998
litografie 24/80
37,5 x 49 cm
Signatura: Hodonský 1998
barevný lept 15/30
53 x 66 cm
Signatura: Hodonský 89
barevný lept 15/30
53 x 65,5 cm
Signatura: DU Hodonský 89
olej, plátno
55 x 60 cm
Signatura: LD Hodonský 92