103
127 %
1 095 Kč
35 000 Kč
2000
akvarel, tuš, pastel
7,5 x 20,5 cm
Signatura: PD Hodonský
2010
barevná litografie 37/100
27 x 44 cm
Signatura: PD Hodonský 2010
2010
barevná litografie 61/100
27 x 44 cm
Signatura: PD Hodonský 2010
barevný dřevoryt 23/30
21 x 10 cm
Signatura: LN F. Hodonský
2018
barevný dřevoryt 3/4
14,5 x 19 cm
Signatura: PD Hodonský 2018
2010
barevná litografie 55/100
37 x 53,5 cm
Signatura: PD Hodonský 2010
2010
barevná litografie 3/100
27 x 44 cm
Signatura: PD Hodonský 2010
litografie
20 x 58 cm (výřez)
Signatura: LD F. Hodonský 91
2016
barevná litografie, autorský tisk
21 x 15,5 cm
Signatura: PD monogram F. H. 2016
2002
barevný dřevoryt 7/12
11,5 x 19,5 cm
Signatura: PD Hodonský 2002
2003
barevný dřevoryt 1/6
14,5 x 24 cm
Signatura: PD Hodonský 2003