103
127 %
1 095 Kč
35 000 Kč
olej, plátno
50 x 40 cm
Signatura: sign. PD Hodonský 84
litografie 25/80
38 x 48,5 cm
Signatura: Hodonský 1998
litografie 19/70
47 x 32,5 cm
Signatura: Hodonský 93